İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY İÇİNİZDE ZATEN MEVCUT

YOUNITY

Biz Kimiz?

 

Hedefimiz kendi potansiyelinizin farkına varmanız için gereken bilgileri, gereçleri ve teknikleri sunmaktır. Hepimizin yaratıcı olduğuna ve daha da önemlisi kendi hayatımızın yaratıcısı olduğumuza inanıyoruz. İçsel bütünlüğünüzün anahtarına sadece siz sahipsiniz. Kendinizi mutlu, sağlıklı ve güçlü etmenin gücü sizin içinizde. Sadece içinizdeki o yaratıcı gücü bulmanız gerek. Bunun ilk adımı bunu her gün uygulamak!

Dünyanın en iyi öğretmenleri, motivasyonel konuşmacıları, araçları ve yöntemlerini bulmaya ve bunları doğrudan evinize getirmeye kendimizi adadık! Ve her çevrimiçi kursu sizin için kesinlikle harika ve canlandırıcı bir deneyim haline getirmek için tüm enerjimizi, bilgimizi ve irademizi kullanıyoruz.

Size bu yolculukta eşlik etmeyi dört gözle bekliyoruz!

En iyi dileklerimizle,

younity Türkiye Ekibi

YOUNITY EKİBİ

being. self. aware.

Bir meditasyon vizyonuyla başlayan bir fikir, Avrupa’nın kişisel ve ruhsal gelişim alanındaki bir numaralı online platformu haline geldi.

Bu fikrin binlerce ve binlerce insanın kalbine dokunacağını hiç düşünmemiştik. Bu yüzden son üç yılda bu kadar inanılmaz büyüdük. Giderek daha fazla insan bu mesajı yaymamızı ve diğer ülkelere taşımamızı istedi. İşte bu yüzden buradayız – çığır açan düşünce liderleri, öncüler ve dahilerden gelen bilgilerle olabildiğince çok kalbi aydınlatmak istiyoruz.

Avrupa’nın kalbini – İsviçre’den – müşterilerimize sadece en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Size daha önce hiç yaşamadığınız bir öğrenme deneyimi ve en önemlisi hayatınızda pozitif değişim görebilmeniz için doğrudan günlük yaşamınızda uygulanabileceğiniz bilgileri sunuyoruz.

KURSLARIMIZDA BULABİLECEĞİNİZ BAZI

REHBERLER

Dr. Joe Dispenza

Eckhart Tolle

Alberto Villoldo

Bruce H. Lipton, PhD

Anita Moorjani

Gregg Braden

Deepak Chopra

Neale Donald Walsch

S. H. Dalai Lama

Louise Hay

Gordon Smith

Byron Katie

Ve çok daha fazlası.

HİÇBİRŞEY KAÇIRMAMAK İÇİN

TOPLULUĞUMUZA

Katılmayı Unutmayın!

Hemfikir insanlarla tanışmak ve en güncel bilgilerden haberdar olmak için şimdi bize katılın.

YOUNITY

BAŞARILARINDAN BAZILARI…

Üye

Ülke

Dil

Rehber

 

ETKİNLİKLERİMİZ

find your flow! – Urban Spiritualism Etkinliği

Neale Donald Walsch

Dünyanın dört bir yanında sunumlar yapıyorum, ancak hiçbir etkinliğim bu kadar mükemmel bir şekilde yapılmamış ve sunulmamıştı. İsviçre’de, hem Basel hem Zürih’te, Younity her bir detaya dikkat ederek, her şeyi mükemmel yaparak ve beni ve mesajımı hiçbir yerde olmadığı kadar güzel ağırladı.

Ne kadar inanılmaz bir organizasyon, ne kadar harika bir ekip. Her şeyiyle mükemmel bir ekip. Buraya gelme ve bu muhteşem insan grubuyla çalışma fırsatına sahip olduğum için çok minnettarım. Hayatımın fırsatıydı. Bundan daha iyisini bulmazsınız dışında söyleyebileceğim başka bir şey yok.

Deepak Chopra

Muhteşem bir etkinlikti, çok iyi organize edilmiş ve çok iyi tanıtılmıştı. Herkes için harika bir deneyimdi. Eğer Basel’de bir etkinlik yapmak istiyorsanız, Younity ile irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ederim. Muhteşem bir iş yapan olağanüstü bir grup insan!