Dünyamıza daha fazla bilgelik ve aydınlık getirmek ister misiniz?

Satış Ortaklığı Programımıza katılarak bu muhteşem bilgileri paylaşmamıza yardımcı olun ve sattığınız her ürün için %30’a kadar komisyon kazanın!

Ortaklık Başvuru Formu:

Ortaklık Programımız Nasıl Çalışıyor?

1. Formu Doldurun

Satış Ortaklık Progamımıza yukarıdaki formu doldurarak başvurun.

2. Sizden İstenilen Bilgileri Gönderin

Başvurunuzu yaptıktan sonra, size bilgi talebi içeren bir e-posta gönderilecektir.İstenilen bilgileri olabildiğince tam doldurun. Younity Türkiye ekibinden biri başvurunuzu değerlendirecektir.

3. Younity İçeriklerini Paylaşmaya Başlayın!

Başvurunuz kabul edildikten sonra, kendi kişisel linkinizle younity kurslarını tanıtmaya başlayabilmeniz için gereken bütün bilgiler ve materyaller gönderilecektir.

Satış Ortaklığı Programımız ile %30 komisyon alma fırsatını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

1. Tanıtım Kursundan Komisyon Alabilir Miyim?

Kişisel UTM linkinizle gönderdiğiniz kayıtlar, ortağımız elopage.com’un hizmetleri aracılığıyla takip edilecektir. Kişisel UTM linkinizi kullanarak kaydolan her kullanıcı çerezler tarafından takip edilir ve ürünü ücretsiz izledikten sonra satın alırlarsa, ödeme sağlayıcımız aracılığıyla otomatik olarak bir komisyon alırsınız.
Sadece ücretsiz kurslarımızı izleyen, ve ücretli kurslarımıza katılmayan öğrenciler üzerinden komisyon alınmıyor.

2. Komisyonumu Otomatik Olarak Alabilir Miyim?

Yasa gereği 14 gün iade garantisi sunmak zorunda olduğumuzdan, kurs satın alındıktan 14 gün sonra iade edilmezse komisyonunuz elopage hesabınıza otomatik olarak yansıyacaktır.

3. Ödememi Nasıl Alacağım?

Elopage yayıncı (publisher) hesabınızdaki banka bilgilerinizi doldurduktan ve gerekli evrakların kopyasını yükledikten sonra komisyon ödemeleriniz 14 günlük iade garanti süresi bitince otomatik olarak kayıt ettiğiniz banka hesabına yatırılacaktır.

4. Satış Ortaklık Şartları Nelerdir?

Younity olarak bizimle aynı değerleri paylaşan bireyler ve organizasyonlarla ortaklık kurmak isiyoruz. Kişisel gelişim sektöründe öz geçmişi olan ve kişisel gelişim alanında aktif bir şekilde sosyal medya ve/veya websitesi olan şahıs veya organizasyonları tercih ediyoruz.

5. Kendi Materyallerimi/İçeriklerimi mi Yaratmalıyım?

Başvurunuz kabul edildikten sonra, promosyonunuzda kullanabileceğiniz yazı taslakları ve grafikler gönderilecektir. 

6. Ürünü Ne Sıklıkta Tanıtmalıyım?

Herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak promosyon dönemi boyunca haftada 2-3 kez yeni bir paylaşım / e-posta gönderme en iyi sonuçları göstermiştir. Afiş kullanıyorsanız, tüm tanıtım boyunca onları odakta tutmanızı ve haftada bir farklı grafiklerle yenilemenizi öneririz.

Younity Kimdir?

Bizi daha iyi tanımak ve misyonumuzu öğrenmek için portfolyomuzu indirin!