Dr. Joe Dispenza ile tam kapsamlı 8 haftalık eğitim programı 

İş birliği ile

Yolculuğunuza Şimdi Başlayın…

Sunduğumuz 8 haftalık eğitim kursu ile dilediğiniz hayatı yaratmak için zihninizi ve bedeninizi nasıl eğitebileceğinizi öğrenin

Eğer hayatın belirli deneyimlerine bağlı kalıp hapsolduysanız, bu 8 haftalık Değişim Zihinde Başlar eğitim kursu ile başarılı, mutlu ve şifalı deneyimlerle dolu yeni bir gerçeklik yaratabilirsiniz.

8 haftalık kursta öğrenceklerinizi merak ediyorsanız videomuzu izleyin:

 

Bu kursa beraber başlamamıza kalan vakit:

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Bu 8 haftalık programda, size her adımda destek sunacağız: 

Pratik alıştırmalar ve meditasyonlar aracılığıyla, hayatınızı değiştirmenizi sağlayan zihin ve bedeninizin gücünü değiştireceğiz.

Önceden öğrendiğiniz ve koşullandırmış sınırlamalarınızın üstesinden gelmenize yardım eden bilinçaltı inanç ve alışkanlıklarınızı, keşifsel egzersizlerle tanımlayacağız.

Kuantum alanına nasıl bağlanabileceğinizi ve  enerjinizi yükselterek başka gerçekliklere ve geleceklere nasıl erişebileceğinizi öğreteceğiz.

Bu 8 haftalık online kursa sahip olun ve istediğiniz sıklıkta kurs verilerini tekrarlayın!

Joe Dispenza, vücudunuzuz, çevrenizin ve zamanın üstesinden gelerek alfa durumuna geçebilmenizi sağlamak için çok spesifik ve derinden dönüştürücü meditasyonlar kullanır. Alfa durumu, bilincinizin tüm olasılıkların bulunduğu, kendiliğinden iyileşme de dahil olmak üzere, daha büyük bilinçle birleştiği yerdir. Eğer aşağıdakilerden biri sizi çağrıştırıyorsa bu kurs tam sizin içindir:

  • Geçmişin alışkanlıklarına, duygularına ve kalıplarına takılı kaldıysanız
  • Hastalığınız veya rahatsızlığınız varsa
  • Hedeflerinize ulaşmakta zorlanıyorsanız
  • Kendinizi karşılanmamış ilişkilerde buluyorsanız
  • Hayatınızın şu anda deneyimlediğinizden daha büyük olduğunu düşünüyorsanız

Dr. Joe’nın 8 Haftalık Kursu Sizin İçin Ne Yapabilir?

Eğer düşüncelerinizin gerçekliğinizi yarattığına çok azda olsa inanıyorsanız, Dr. Joe Dispenza’nın 8 haftalık online eğitim kursu, Değişim Zihinde Başlar, sizi inanmaktan öteye, yeni gerçekliği yaşamaya doğru götürür.

Eğer yeni bir gelecek yaratmaya, duygusal bağımlılıklarınızın ve olumsuz duygusal durumlarınızın ötesine geçip sağlığınızı iyileştirmeye ve hayatta istediklerinizi mıknatıs gibi çekmeye hazırsanız, Değişim Zihinde Başlar sizin için doğru bir kurstur. Bu hayatta nelerin mümkün olduğunun cevabı bu kurstadır!

Dr. Joe ile birlikte geçireceğiniz zamanda öğrenecekleriniz:

  1. Düşüncelerinizin arkasındaki bilimi ve düşüncelerinizin gerçekliğinizi nasıl yarattığını kavramayı
  2. İstenmeyen duygusal tepkileri ve kalıpları kırmayı
  3. Kendiliğinden İyileşmenin sırrını
  4. Yeni bir kişilik ve yeni bir kişisel realite yaratmak için beyninizi yeniden programlamanın yollarını
  5. Bilinçaltını zihninize erişip, şifa ve dilediğiniz gerçekliği yaratmanızı sağlayan meditasyon yöntemlerini keşfetmeyi

Bundan önce, bu kursun içeriği sadece Dr. Joe Dispenza’nın İleri Seviye Atölye katılımcıları için ayrıltılmıştı. Şimdi sizde bu bilgilere erişebilirsiniz – hemde online!

Dr. Joe Dispenza, sizin gibi sıradan insanların sıra dışını yaparak kendilerini fiziksel ve duygusal acılardan, ciddi rahatsızlıklardan ve teşhisi olmayan hastalıklardan iyileştirdiklerini gösteren gerçek hayat hikayeleri ve vaka çalışmaları sunuyor. Dr. Dispenza’nın atölyelerinde ve seminerlerinde öğrettiği en yeni teknikler ve egzersizleri uygulayan sıradan insanların nasıl sıra dışını yaptığını duyacaksınız. Siz de bu teknikleri düzenli olarak uyguladığınızda aynı sonuçları elde edebilirsiniz.

Bu özel indirimli teklif  26.05.2020'de sona eriyor!

Bir defalık teklifimiz:

 

499€ yerine 147€  

...sınırsız erişim!

Dilerseniz aylık  37€'lik 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz Cihazda İzleyin:

8 Haftalık online eğitim kursunun içerdiği bölümler:

BÖLÜM 1: Zihnin Gücünü Anlamak

İlk bölümde Dr. Joe, zihniniz, bedeniniz ve kaderiniz arasındaki ilişkiyi tanıtıyor ve olumlu ve olumsuz alışkanlıkların üzerimizdeki etkisini açıklıyor. Gündelik hayatınızda olanlarla duygularınızın ve düşüncelerinizin bağlantısını gösteriyor. Hem mevcut realitenizi yaratabileceğinizi hemde onu değiştirebildiğinizi görmenize yardımcı oluyor. Yaşamınıza sağlık, bolluk, özgürlük, mutluluk ve çok daha fazlasını getirme gücüne sahipsiniz.

BÖLÜM 2:  Düşündüğünüz Her Şeye İnanmayın

Geçmişte mi yaşıyorsunuz? Bu videolarda Dr. Joe, beklentilerin ve bilinmeyenin gerçekliği nasıl etkilediğini gösteriyor ve bunların hangi yaşam modunda – hayatta kalma modu veya yaratma modu –yaşayacağınızı nasıl etkilediğini açıklıyor. Size mevcut anda yaşamanız, anksiyetelerinizi dinlendirmeniz ve düşüncelerinizin hayatınızı nasıl etkilediğinin farkına varmanız için gereken araç ve gereçler sunuyor. En önemlisi, yaşamak istediğiniz hayatı yaratmanıza yardımcı oluyor.

BÖLÜM 3: Ruhsal Değişim Bilimi

Bu bölümde Dr. Joe, program boyunca uygulayacağınız çalışmaları destekleyen bilimsel taslakları gösteriyor. Bu videoları izledikten sonra, beyninizin nasıl çalıştığı, nasıl adapte olduğu ve yeni realitenizi nasıl yaratmaya yardım ettiği hakkında derin bir anlayışınız olacaktır. Ayrıca, Newton Gerçeklik Modeli ile Kuantum Gerçeklik modeli arasındaki farkları öğreneceksiniz. Bu da gücü geri sizin elinize verecektir.

BÖLÜM 4: Kendi Kaderinizi Şekillendirmek

Bu aydınlatıcı bölümde, beyninizin nasıl geliştiğini ve nasıl bilgiyi, duyguları ve deneyimleri işlediğini öğreneceksiniz. Bilinçaltı ve bilinçli zihninizin farklılığını ve beyninizin strese nasıl tepki verdiğini anlayarak, geleceğinizi kontrol altına almanız kolaylaşacaktır. 

BÖLÜM 5: Cisme Hükmetmek

Hayatınızı değiştirebilmeniz için, ilk önce neyin işe yarayıp yaramadığını fark etmeniz ve mevcut durumunuzu incelemeniz gerekir. Bu bölümde Dr. Joe, daha büyük gerçekliğe yer verebilmeniz için hayatınızın hangi bölümlerini değiştirmeniz ve duygusal maskelerinizi tanımlamanız için gereken araçları sunuyor. 

BÖLÜM 6: Mevcut Ana Girmek

Bu bölümde Dr. Joe, size sunulan sınırsız olanaklardan yararlanabilmeniz için egonuzu -uzay, zaman ve diğer fiziksel kısıtlamalar dahil- nasıl yana koyabileceğinizi öğretiyor.  Kendi kaderinizi yaratma arayışında ilerleyebilmeniz için size ilham verecek gerçek hayat hikayeler ve dinlendirici meditasyonlar sunulacaktır.

BÖLÜM 7: Kendi kendinizi iyileştirmek ve ruhunuzu uyandırmak

Çok kötü bir kazadan sonra, Dr. Joe size öğretilen metotları uygulayarak sağlığına geri kavuştu. Hikayesini dinleyin ve size gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmış uygulamaların  kökenini öğrenin.

BÖLÜM 8: Labirentten Kaçış – ruhun bilgeliğe yolculuğu

Son bölümde Dr. Joe, uyguladığınız egzersizlere sadık kalmanız ve yeni bir birlik seviyesine geçmenize yardımcı oluyor. Bu sürecin nasıl güçlü olabileceğini gösteriyor ve enerji merkezlerinizi kutsayan bir meditasyonla daha fazla iyileşebilmenizi sağlıyor.

Bu özel indirimli teklif  26.05.2020'de sona eriyor!

Bir defalık teklifimiz:

 

499€ yerine 147€  

...sınırsız erişim!

Dilerseniz aylık  37€'lik 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Zaman Sınırlı Özel İndirimimiz:

Online kurs
Değeri
dahil
Dr. Joe Dispenza ile 8 haftalık "Değişim Zihinde Başlar" online eğitim kursu - ömür boyu erişimi olan 10 saatlik kanıtlanmış dönüşüm bilgisine dayalı ileri seviye öğretimler ve üç meditasyon içeren bu kursa kayıt olun
299€
Yazılı egzersizler ve kurs özetleri içeren çalışma kitabının yardımıyla, öğrendiğiniz bilgileri kolaylıkla günlük hayatınızda uygulayabilirsiniz
99€
Audio versiyonu - tüm kayıtlar sesli kitap olarak indirilir
89€
Güçlü meditasyonlar aracılığıyla bilinçaltı zihninize bağlanabilir ve sizi sınırlayan programların ve inançların üstesinden gelerek gerçekten istediğiniz bir gelecek yaratabilirsiniz
79€
Bonus: Naela Donald Walsch ile Hayatının En Önemli Kararı
Hayatınızdaki bütün zorlukların sizi bir amaca ve mutluluğa yönlendiren bir öğreti olduğunun farkına varın
49€
Bonus:Bilincin Bilimini Kavrama - Bruce Lipton, PHD
Epigenetiği anlayarak biyolojik kaderinizi nasıl değiştirebileceğinizi keşfedin
49€
Bonus: Kalbin Bilgeliğinden Yararlanmak - Gregg Braden
Küresel değişim ve belirsizlik dönemlerinde bile hayatınızı kişisel bir sanat eseri olarak şekillendirmek için güçlerinizi uyandırın
49€
Bonus: Bilgiyi Enerjiye Dönüştürmek - Dr. Joe Dispenza
Kuantum alanının ne olduğunu ve ona nasıl bağlanabileceğinizi öğrenin
49€
Bonus: Kendin Olma Alışkanlığının İç Yüzünü Kavramak - Dr. Joe Dispenza
Akış konseptini ve hayatınıza akışı nasıl entegre edebileceğinizi öğrenin
38€
Bonus: Şamanların Hayatın Nehri ile Kaynaşmak İçin Kullandığı Yöntemler - Alberto Villoldo
Sağlığımız hayatımızın bir yan etkisidir: Doğaya, besinlere, affetmeye ve inançlarımıza bağlarımız
38€
Toplam Değeri
838€
Normal Fiyatı
499€
İndirimli Fiyatı
147€

Özel indirimli fiyat teklifimiz 26.05.2020’de sona eriyor!

Bir kerelik tekliftir

 

499€

 yerine sadece 147€

 

…sınırsız erişim Dilerseniz taksitli ödeyebilirsiniz- 4 x 37€

 

14-gün para iade garantisi!


Bu kursun sizin için doğru oldup olmadığına emin değil misiniz? Sorun değil – sadece deneyin. Risksiz bir şekilde kursu 14-gün memnuniyet garantisi ile deneyin! Eğer her hangi bir sebepten dolayı memnun kalmazsanız, size soru sormadan veya sizden neden istemeden tam miktarı iade ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 

1. Eğitim Programına Neler Dahil?

Program 8 haftalıktır ve 24 Mayıs’ta başlıyor. Bu programda Dr. Joe Dispenza, detaylı direktiflerle, kanıtlanmış bilgiler, deneyimler ve metodolojileriyle adım adım değişim sürecinden geçmenizi sağlıyor. Videolu ve sesli talimatlar ve muhteşem meditasyonlarla eski hayatınızı geride bırakıp yeni bir gerçeklik ve gelecek yaratacağınıza eminiz. Program 10 saatten fazla içerik ve bonus videolar içerir.

2. Ders Materyalleri Hangi Dildedir?

Bütün ders videoları Türkçe seslendirmeli ve Türkçe altyazılıdır. Bonus videoları İngilizce seslendirmeli ve Türkçe alt yazılıdır. Bu sayede dil sorunu yaşamadan bütün bilgilere rahatça erişebilirsiniz. 

3. Kurs Ne Zaman Başlıyor ve Ne Kadar Sürüyor?

Eğitim kursunun ilk bölümü 24 Mayıs 2021’de başlıyor. Ondan sonra 8 hafta boyunca her hafta bir bölüm yayınlanıyor.

4. İstediğim Zaman Videoları İzleyebilir miyim?

Evet, kurs materyallerine istediğiniz zaman erişebilirsiniz, kendi temponuzda kursu tamamlayabilirsiniz ve dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

5. Kurs Materyallerine Ömür Boyu Erişilebilir mi?

Evet, derslere yayınlandıkları an ömür boyu erişebilirsiniz. Dilediğiniz zaman derslere erişebilir, kendi temponuzda ilerleyebilir ve kursu istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

“Geçmişte yaşadığımız sürece
yeni bir geleceğimiz olamaz.
Adeta imkansızdır.”

 

― Dr. Joe Dispenza 

Dr. Joe Dispenza Kimdir?

Dr. Joe Dispenza, ödüllü “Ne … Biliyoruz ki?” filmindeki araştırmacılardan biri olarak atılımını yaptı. Film 2004'te gösterime girdikten sonra, Dr. Joe Dispenza çalışmalarını çeşitli şekillerde genişletti ve derinleştirdi. Ana ilgi alanı, sadece hastalıklardan kurtulmak için değil, aynı zamanda anlamlı ve mutlu bir yaşam yaratmak için nörobilim ve kuantum fiziği gibi alanlarda en son bulgularla uğraşmaktır. Dr. Joe, her insanın yaşamlarının her alanında tam potansiyellerine ulaşmak için doğal bir güce sahip olduğuna derinden ikna olmuştur.

“Dr. Joe Dispenza doktor, bilim adamı ve modern çağın mistiklerindendir ... Basit, düz mantık ve anlaşılması kolay bir tarzda, kuantum bilimi paradigmasını değiştiren keşiflerini ve geçmişteki üstatların tüm yaşamlarını adadığı derin öğretileri tek bir cilt haline getirmiştir. ”

— Gregg Braden, Derin Gerçek and İlahi Matriks New York Times en çok satan yazarının önsözünden bir alıntı

“Dr. Joe Dispenza doktor, bilim adamı ve modern çağın mistiklerindendir ... Basit, düz mantık ve anlaşılması kolay bir tarzda, kuantum bilimi paradigmasını değiştiren keşiflerini ve geçmişteki üstatların tüm yaşamlarını adadığı derin öğretileri tek bir cilt haline getirmiştir. ”

— Gregg Braden, Derin Gerçek and İlahi Matriks New York Times en çok satan yazarının önsözünden bir alıntı