Dr. Joe Dispenza’nın öğrencilerinden takdirnameler

Dr. Joe Dispenza, çalışmalarının başarısını elde ettiği sonuçlarla ölçer… benzersiz metodlarının öğrencilerinin hayatlarında yarattığı olumlu değişikliklerle!

Bu sayfada hem online kursumuzu alan öğrencilerimizin referanslarını hemde dünya genelinde Dr. Joe Dispenza’nın öğrencilerinin inanılmaz gerçek hayat hikaye koleksiyonu bulabilirsiniz! Bu değişimler düzenli  bir şekilde ‘çalışmaları yapan’, yani düzenli olarak meditasyon ve Dr. Joe Dispenza’nın öğretilerini uygulayan insanlara oldu.   

Kursa katıldığımdan beri hayatım çok pozitif bir yöne doğru gitmeye başladı. Meditasyon videoları sayesinde anksiyetemi yenmeyi başardım. İçimde biriken bana yük olan duyguları ve düşüncelerin her biriyle yüzleştim çok rahatladım akıp gittiler. Bilinçli ve bilinçsiz her düşüncemin farkına varmaya başladım. Şükretmeyi öğrendim. Limitlerimi aştım aşmaya da devam ediyorum. Kendimi buldum sanırım.

– B.D. – Haziran 2020 Öğrencisi

Ben OKB hastasıyım. Bunun için meditasyonlarda çalışıyorum. Aynı zamanda yaklaşık 13 senedir güneş alerjim var. Güneşe çıktığım zaman 50 faktörlü krem kullanıyorum. O da 3 saat idare ediyor. kullanmadığım zaman cildim kızarıyor ve kaşınıyorum. 2 saat sonra düzeliyor cildim. Bu çok ızdıraplı birşey. Özellikle yaz aylarında. Ama kışında oluyorum. Ayrıca çok halsiz oluyorum. Yaptığım bir meditasyon sırasında kumsaldaydım. O kadar enerjik ve mutluydum ki. Koşturarak denize girdim, inanamıyorum güneş alerjim yok. Çok güçlüyüm. Meditasyondan sonra çok ilginç güneş alerjim o kadar iyileşti ki. Çok az ufak tefek bazı yerlerimde kızarıklık oluyor. Yüzde 80 iyileşti diyebilirim. Güneş alerjisinin çaresi tıpta yok . Doktorlar bana öyle söyledi. 

– B.T. – Haziran 2020 Öğrencisi

Mucizevi bir program hayatimda ve kendimde farkinda olmadigim bilinçsizlik hallerim bilinçli hale dönüştü özellikle meditasyonlar ciddi anlamda etkili benim bir dilegim şuanlik mümkün değilken gerceklesti dr joe ve ekibine size sonsuz tşk ederim…

– M.E. – Haziran 2020 Öğrencisi

Joe Dispenza ile 8 haftalık kurs, geçmişle gelecek arasında kalarak anı kaçırdığımızı bir kez daha hatırlattı. Dispenza’nın öğretilerini içselleştirmem zaman alacak fakat kurs süresince hızlıca kendimde etkisini farkettiğim, dinginlik hali oldu. Meditasyon uygulamalarını özellikle öfke kontrol problemi yaşayanlara öneririm.

Kendi adıma iyi ki katılmışım dediğim bir kurs oldu.

– M. – Haziran 2020 Öğrencisi

 Bu eğitime çok ihtiyacım olduğu anda sizlerle yolumun kesiştiği için çok şanslıyım. Sayın Pablo size minnettarım :pray::pray::pray: bana böyle bir eğitimi sunduğunuz için. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Dr. Joe Dispenza ve diğer bilim insanları ile tanışmak muhteşemdi. Keşke hiç bitmese dediğim eğitimdi. Ayrıca Dr. Dispenza’yı seslendiren kişiye de teşekkürlerimi iletin lütfen. İnşallah seneye bu zamanlar Dr. Joe Dispenza Türkiye’ye gelir. İngilizce öğreneceğim ve Dispenza’yı kendi dilinden izleyeceğim, meditasyonuna katılacağım. Bu eğitimi tekrar tekrar izliyorum ve uygulamaya çalışıyorum. İlk hafta başladığımdan bu yana çok şey değişti. Değişim nehrine adım attım. İlk hafta o kadar bilinçsiz mişim ki! O haftanın Bonus eğitimlerini şimdi gördüm ve tamamladım. Hayatı bilinçsiz yaşamak yarım yaşamak, bunu şimdi farkediyorum. 

– N.Y. – Haziran 2020 Öğrencisi

2017’deki Bonn İleri Seviye Atölyesinde, Dr. Joe Rita’yı o hafta yaşadığı şifayı anlatması için sahneye davet etti. Rita ameliyat ve kemoterapinin sonucu ile uğraşıyordu.  Sadece birkaç gün sonra lezyonlarının çok çabuk iyileştiğini fark etti, felçli kolunda hareketliliğe kavuştu ve kaşlarının ve kirpiklerinin tekrar büyüdüğünü keşfetti.

Dr. Joe bu ‘mucizelerin’ Rita’nın düşünme ve hissetme şeklini değiştirdiğinden, teşhisinden daha üstün hale geldiğinden, gerçekleştiğini guruba anlattı.

2017’de, muhtemelen tedavi edilmeyen bir omurga hasarının neden olduğu ve yıllar geçtikçe kötüleşen nörolojik semptomlardan sonra, Nancy’ye servikal stenoz teşhisi kondu. C3, C4, C5, C6 ve C7 omurlarının üzerine laminektomi yapıldı, ancak ameliyattan sonra Nancy felçli olarak uyandı. Nancy’e kızı ve 2 aylık torunu yaşamak, iyileşmek, tekrar yürümeyi öğrenmek için “kesin bir niyetle” karar vermesine ilham oldu.

Dr. Joe’nun sesli kitaplarını ve YouTube videolarını tekrar tekrar dinledi, İleri Seviye online atölyelerini inceledi ve meditasyonları günlük olarak uyguladı. Portland’daki ilk canlı etkinliğine katıldığında, yardımsız yürüyebildi- tamamen işlevsel bir şekilde ve tamamen neşeli.

Loredana bir kulağı sağır doğdu. Tıp uygulayıcıları, işitsel sinirinin rahimdeyken hasar gördüğünü ve işitme duyusunu iyileştirme şansının olmadığını söyledi.

Joe’nun kitaplarından birini okuduktan sonra, durumun tersine çevrilebileceğine ikna oldu ve şimdi işitmesini nasıl geri kazandığını anlatıyor.

Salah, Malta’daki etkinliğe çok düşük beklentilerle kalıldı, ancak bacak ağrısı, kalp çarpıntısı, yüksek tansiyon, zihin karışıklığı ve bu semptomların korkusu ile karakterize 26 yıllık durumunu iyileştirdi.

15 yıl önce Victoria’ya Crohn hastalığı teşhisi kondu, bu da sindirim ve eliminasyon ile ciddi sorunlara neden oldu. Sonra bir doktor kolostomi torbası reçetesi yazdı… tamda ‘Biz ne biliyoruz ki?2 filminin yayınlandığı tarihte, ve Victoria aniden iyileşebileceğine dair umut hissetti. Yaşamını tamamen değiştirdi ve semptomların geri dönmesini tetikleyebilecek her şeyi ortadan kaldırarak iyileşti.

Ama hayatına devam etmek istiyordu – evlenip bir bebek sahibi oldu. Kızı 10 aylıkken, Victoria, hayati bir tehditle hastaneye kaldırıldı. Bu olayı atlattıktan sonar tekrardan … yeniden başladı. Bu kez, Dr. Joe’nun kitaplarına ve meditasyonlarına daldı.

Natalia, meditasyonun kendisi hakkında bilgi edinmesine, kendini sevmesine ve stresli çocukluğuna karşı yeni bir minnettarlık seviyesi bulmasına nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor.

Liska göğüs kanserinden iyileşme hikayesini anlatıyor. 

Matthais bir haftalık ileri seviye atölyesine katılmadan önce dikkatle ve odaklı bir şekilde Zihin Filmini oluşturdu. O bir haftalık etkinlikte, Zihin Filmindeki sahneler gerçekleşince çok mutlu oldu.

Olağanüstü birinden müthiş bir imkansızı başarabilme hikayesi!

Jessica depresyonla mücadele içindeydi, ancak babası ve erkek kardeşi aynı yıl intihar edinceye kadar kritik durumda değildi. Kendisi de intihar etmeyi düşündü ama onun yerine antidepresan ilaçları ve PTSD danışmanlığını denedi. Bir arkadaşı ona Dr. Joe’dan bahsetti ve Berlin’deki bir haftalık ileri seviye etkinliğine katılmadan önce hemen online yoğunlaştırılmış ve ileri seviye atölyelerini tamamladı. Meditasyona – ve hayata – aşık oldu ve kardeşi Justin’in anısına, Just In Time to Save a Lide adlı kar amacı gütmeyen bir organizasyona başlattı.

Cherie’nin duyma kabiliyeti seneler geçtikçe daha da kötüleşiyordu… Dr.Joe’nun çalışmalarını okuyup meditasyonlarını çalışmaya başlayana kadar. 

Christine Malta etkinliğinde hikayesini anlatmak için sahneye davet edilmişti: Christine 6 yaşından beri sağlıklı hissetmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyordu. Beş sene önce, Kronik İçsel Zona hastalığına yakalandı, ve acı bir şekilde çevresine karşı hassaslaşmaya başladı. Bu hassaslık, Dr. Joe’nun etkinliğine katılmasını zor kılmıştı…ama semptomlarının üstesinden geldi ve herşeyini ortaya koydu, sonucundada rahatlama ve daha iyi bir hayat için ümit buldu. 

2017’de Dawn’a kolon kanseri teşhisi kondu ve kanser karaciğerine yayılmıştı. Tümörü almak için ameliyat oldu, ayrıca ostomi prosedürü yapıldı. Dawn daha sonra 6 tur kemoterapi aldı ve karaciğerinin bir kısmını çıkarmak için tekrar ameliyat oldu. Bunu daha fazla kemoterapi takip etti ve bir yıl sonra remisyondaydı. Ancak kanser marker sayıları artmaya devam edince, Dawn’a EMAR yapıldı ve karaciğeri ve karın peritonunda kanserli lezyonlar bulundu. Daha sonra meditasyonu denemeye karar verdi ve günlük meditasyonu minimal doz kemoterapi ile birleştirmenin şifalı yolculuğuna çıktı. Meditasyon ve Dr. Joe’nun çalışmaları sayesinde hastalığına yol açan temel düşünceleri keşfetti.

Brian’da aşırı kas güçsüzlüğü vardı ve uzun zamandır solunum zorluğu çekiyordu. Yaklaşık 15 ay önce Dr. Joe’nun meditasyonlarını yapmaya başladı ve sonuç olarak gücünde ve hareketliliğinde bir iyileşme yaşamaya başladı. Mallorca’daki bir haftalık İleri Seviye atölyesine katılmak için Give to Give bursuna başvurdu ve bursu kazandı. Bu etkinlikteki Tutunum Şifası Meditasyonunun ardından Brian, kollarında bir miktar hareketlilik ve güç kazandı.

Marilyn hayatı boyunca birçok ciddi sağlık sorunu ile mücadele etti: bağışıklık (veya IgG) eksikliği, depresyon ve alerjiler. İlaçlar ona yardımcı olmadı ve durumu yıllar geçtikçe daha da kötüleşti. Meditasyon da ilk başta ona yardım etmedi, ama Dr. Joe’nun çalışmalarına tanıtıldıktan ve Plasebo Sensin kitabını okuduktan sonra tekrar meditasyon yapmaya başladı. 2017 yılında bir ileri seviye etkinliğindeki Tutunum Şifası oturumuna katılarak mükemmel sonuçlar elde etti. Eve döndüğünde, iyileşmesi için daha çok yolu vardı, ama kararlıydı …. ve şimdi başkalarının yaşamlarında büyük bir fark yaratıyor. NOT: Marilyn, Deer Healing topluluğuna dahil olduğundan bahsediyor — Dr. Joe’nun etkinlik katılımcıları son 2 yılda birçok şifa grubu oluşturmuştur. Bireylerin grup iyileştirmelerine katılmak için online(ve bazen şahsen) buluşurlar. Becerilerini geliştiriyorlar ve bazen inanılmaz sonuçlar elde ediyorlar.

… ve yüzlerce daha fazla takdirnameler var!